Ulf Wahlberg Los Angeles

Ulf Wahlberg Los Angeles
Ulf Wahlberg Los Angeles

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ULF WAHLBERG (född 1938): "Los Angeles", signerad Ulf Wahlberg samt daterad 99, numrerad 144/230, färglitografi, bladmått 62x80 cm

Oramad

775715

2020-05-25