Roy Friberg färglitografi

Roy Friberg färglitografi
Roy Friberg färglitografi
Roy Friberg färglitografi
Roy Friberg färglitografi
Roy Friberg färglitografi
Roy Friberg färglitografi

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ROY FRIBERG (född 1920): Figurer, monogramsignerad och daterad RF 85, 71/225, färglitografi, bladmått ca 61x44 cm, oramad

775721

2020-05-25