LEIF WIKNER

LEIF WIKNER
LEIF WIKNER
LEIF WIKNER
LEIF WIKNER
LEIF WIKNER
LEIF WIKNER
LEIF WIKNER
LEIF WIKNER

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

800 SEK

LEIF WIKNER, sidobord, 1970-tal, massiv furu, etikettmärkt, höjd ca 50, 69x51 cm

Bruklsslitage

775723

2020-05-25