Klubbat för:
2 800 SEK
2 000 SEK
CARL-HARRY STÅLHANE, vaser 2 st., och skål Rörstrand sent 1940-tal, handmålad dekor av ängsblommor, signerade R SVERIGE Komp. CHS respektive R Komp. CHS,
Bruksslitage, en vas med nagg i botten
775733
2020-05-25