Carl-Harry Stålhane vaser 3 st

Klubbat för:

2 800 SEK

2 000 SEK

CARL-HARRY STÅLHANE, vaser 2 st., och skål Rörstrand sent 1940-tal, handmålad dekor av ängsblommor, signerade R SVERIGE Komp. CHS respektive R Komp. CHS,

Bruksslitage, en vas med nagg i botten

775733

2020-05-25