Okänd konstnär, olja på pannå

Okänd konstnär, olja på pannå
Okänd konstnär, olja på pannå
Okänd konstnär, olja på pannå
Okänd konstnär, olja på pannå

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OKÄND KONSTNÄR, olja på pannå, (2), båda med marint motiv i månsken, förgylld träram, mått ca 17 x 12 cm

775737

2020-05-25