Soffa plysch

Soffa plysch
Soffa plysch
Soffa plysch
Soffa plysch
Soffa plysch
Soffa plysch
Soffa plysch
Soffa plysch
Soffa plysch
Soffa plysch

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

7 000 SEK

SOFFA, 1900-talets första hälft, klädsel i mörklila plysch, utdragbar, längd ca 200, djup ca 55-80, sitthöjd ca 38 cm

Bruksslitage

Tillägg: ett soffben avskruvat och medföljer vid utlämningen

775739

2020-05-25