Jardinjärer 3 st

Jardinjärer 3 st
Jardinjärer 3 st
Jardinjärer 3 st
Jardinjärer 3 st
Jardinjärer 3 st
Jardinjärer 3 st
Jardinjärer 3 st
Jardinjärer 3 st

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JARDINJÄRER, 3 st, tidigt 1900-tal, koppar, höjd ca 15, 41x15

Bruksslitage

775741

2020-05-25