Justur Lundegård olja på duk

Justur Lundegård olja på duk
Justur Lundegård olja på duk
Justur Lundegård olja på duk
Justur Lundegård olja på duk
Justur Lundegård olja på duk
Justur Lundegård olja på duk

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

7 000 SEK

JUSTUS LUNDEGÅRD (1860-1924), olja på duk, marint motiv, signerad Lundegård, daterad 1899, ca 75x44 cm

Åldersrelaterat slitage, krackelage

775751

2020-05-25