Fällbord empirestil

Fällbord empirestil
Fällbord empirestil
Fällbord empirestil
Fällbord empirestil
Fällbord empirestil
Fällbord empirestil
Fällbord empirestil
Fällbord empirestil

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BRICKBORD/ FÄLLBORD, 1900-talets första hälft, empirestil, med upphängning, bemålad benställning och bricka, dekor i guld av lyra och flöjt, höjd ca 46, diameter 36 cm

Brukslitage, smärre färgbortfall

775752

2020-05-26