Fällbord empirestil
Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
BRICKBORD/ FÄLLBORD, 1900-talets första hälft, empirestil, med upphängning, bemålad benställning och bricka, dekor i guld av lyra och flöjt, höjd ca 46, diameter 36 cm
Brukslitage, smärre färgbortfall
775752
2020-05-26