Klubbat för:
15 000 SEK
Schätzwert
10 000 SEK
Beschreibung
GEORGE WILHELM OPDENHOFF (1807-1873): Kustvy, signerad GW Opdenhoff, olja på pannå, ca 29x43 cm
Zustandsbeschreibung
Krackeleringar
775755
2020-05-25
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner