Klubbat för:
2 000 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
BARBRO NILSSON, bonad, rutigt mönster, signerad BN, , originaletikett i papper, mått ca 25x25 cm
Zustandsbeschreibung
Åldersrelaterat slitage, viss nedsmutsning
775763
2020-05-25
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner