Barbro NIlsson vävnad

Barbro NIlsson vävnad
Barbro NIlsson vävnad
Barbro NIlsson vävnad
Barbro NIlsson vävnad
Barbro NIlsson vävnad
Barbro NIlsson vävnad

Klubbat för:

2 000 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

BARBRO NILSSON, bonad, rutigt mönster, signerad BN, , originaletikett i papper, mått ca 25x25 cm

Zustandsbeschreibung

Åldersrelaterat slitage, viss nedsmutsning

775763

2020-05-25