Silverparti 7 dlr

Silverparti 7 dlr
Silverparti 7 dlr
Silverparti 7 dlr
Silverparti 7 dlr
Silverparti 7 dlr
Silverparti 7 dlr
Silverparti 7 dlr
Silverparti 7 dlr
Silverparti 7 dlr
Silverparti 7 dlr
Silverparti 7 dlr
Silverparti 7 dlr
Silverparti 7 dlr
Silverparti 7 dlr
Silverparti 7 dlr
Silverparti 7 dlr
Silverparti 7 dlr
Silverparti 7 dlr

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SILVER, 8 dlr, 1900-tal, silver, bla GAB, Svenska kontrollstämplar, bestående av bland annat 1 bägaren, 1 fat, 1 skål, 12 teskedar i ask, totalvikt ca 811 g

Bruksrelaterat slitage

775771

2020-05-26