Väggspegel rund

Väggspegel rund
Väggspegel rund
Väggspegel rund
Väggspegel rund
Väggspegel rund
Väggspegel rund
Väggspegel rund
Väggspegel rund

Klubbat för:

2 400 SEK

1 500 SEK

SPEGEL, 1900-talets andra hälft, rund, bakstycke av metall, fästen i mässing, facettslipad kant, diameter 90 cm

Smärre bruksspår och slitage

775775

2020-05-31