Klubbat för:
2 400 SEK
1 500 SEK
SPEGEL, 1900-talets andra hälft, rund, bakstycke av metall, fästen i mässing, facettslipad kant, diameter 90 cm
Smärre bruksspår och slitage
775775
2020-05-31