597 - Förvaringslådor Frankrike

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

800 SEK

FÖRVARINGSLÅDOR / Boite Coffret, 2 st, papp klädd med guldpräglat skinn, invändigt med klädsel i textil 7 skinn, 1 låda märkt "Chalmette, 17 Bd Malherbes, Paris", 1800-tal

Bruksslitage

775778

2020-08-21