Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
800 SEK
FÖRVARINGSLÅDOR / Boite Coffret, 2 st, papp klädd med guldpräglat skinn, invändigt med klädsel i textil 7 skinn, 1 låda märkt "Chalmette, 17 Bd Malherbes, Paris", 1800-tal
Bruksslitage
775778
2020-08-21
Gör en kostnadsfri värdering här