Väggspegel förgylld
Vollendet
2020-05-26
775782
| Höchstes Gebot | 850 SEK |
| Schätzwert | 1 200 SEK |
VÄGGSPEGEL, 1900-tal, blandstil, förgylld, skuren dekor i trä och pastellage, mått inkl. sarg ca 57 x 42 cm
Bruks- och åldersrelaterat slitage, sprickor i dekor,