Klubbat för:
850 SEK
Schätzwert
1 200 SEK
Beschreibung
VÄGGSPEGEL, 1900-tal, blandstil, förgylld, skuren dekor i trä och pastellage, mått inkl. sarg ca 57 x 42 cm
Zustandsbeschreibung
Bruks- och åldersrelaterat slitage, sprickor i dekor,
775782
2020-05-26
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner