Väggspegel förgylld

Väggspegel förgylld
Väggspegel förgylld
Väggspegel förgylld
Väggspegel förgylld
Väggspegel förgylld
Väggspegel förgylld
Väggspegel förgylld
Väggspegel förgylld

Klubbat för:

850 SEK

Schätzwert

1 200 SEK

Beschreibung

VÄGGSPEGEL, 1900-tal, blandstil, förgylld, skuren dekor i trä och pastellage, mått inkl. sarg ca 57 x 42 cm

Zustandsbeschreibung

Bruks- och åldersrelaterat slitage, sprickor i dekor,

775782

2020-05-26