Skulptur Sterett Gittings Kelsey Royal Copenhagen

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STERETT GITTINGS KELSEY, skulptur, i form av tennisspelande kvinna, brons, Royal Copenhagen, plakettmärkt, daterad 76 samt numrerad 397/2500, höjd inkl sockel ca 19 cm

Knäckt tennisrack

775785

2020-05-27