Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
1 500 SEK
EVY LÅÅS (född 1923), färglitografi, signerad, daterad -76 och numrerad 274/360, motiv med köksinteriör, bildstorlek 77x106 cm.
Fint skick, ej examinerad ur ram.
775792
2020-05-31
Gör en kostnadsfri värdering här