Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
800 SEK
BAROMETER med termometer och hygrometer, fodral fanerat i mahogny, märkt C Gully, Leith, Skottland, 1800-talets första hälft, höjd ca 98 cm
Slitage, torrsprickor, någon skada / avslag
775793
2020-08-21
Gör en kostnadsfri värdering här