Oscar Cleve oljemålning

Oscar Cleve oljemålning
Oscar Cleve oljemålning
Oscar Cleve oljemålning
Oscar Cleve oljemålning
Oscar Cleve oljemålning
Oscar Cleve oljemålning

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OSCAR CLEVE (1906-1991): ´Tornhus Häverödal´, signerad Cleve, verso daterad -72, akryl på duk, ca 33 x 41 cm

775794

2020-05-25