599 - Skulptur Grand Tour

599 - Skulptur Grand Tour
599 - Skulptur Grand Tour
599 - Skulptur Grand Tour
599 - Skulptur Grand Tour

Såld för:

4 000 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SKULPTUR, i form av tempelruin, soapstone, Grand Tour-souvenir, 1800-tal, höjd ca 19 cm

Slitage, möjligen saknade delar

775797

2020-08-21