Båtventiler

Båtventiler
Båtventiler
Båtventiler
Båtventiler
Båtventiler
Båtventiler
Båtventiler
Båtventiler
Båtventiler
Båtventiler
Båtventiler
Båtventiler

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BÅTVENTILER (5) 1900-talets första hälft, mässing/brons, diameter mellan ca 25-30 cm

Alla ej kompletta, bruks och åldersrelaterat slitage

775804

2020-05-25