Lennart Jirlow handkolorerad litografi

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LENNART JIRLOW (1936-2020): Servitören, signerad L. Jirlow, 1989, ea, handkolorerad, färglitografi, ca 38,5x28,5 cm

PROVENIENS:
Författaren Karl Haskel,1935-2019

Ingår i auktionen Karl Haskels samling

Läs mer

775807

2020-06-14