Gun Setterdahl oljemålning
2020-05-26
775810
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
GUN SETTERDAHL (1912-2000), "Castell stella" signerad samt daterad 1948, olja på pannå, ca 31x34 cm