Ernst Dahl oljemålning

Ernst Dahl oljemålning
Ernst Dahl oljemålning
Ernst Dahl oljemålning
Ernst Dahl oljemålning
Ernst Dahl oljemålning
Ernst Dahl oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ERNST DAHL, motiv med man i släde, signerad samt daterad 1931, olja på pannå, ca 32x28 cm

775814

2020-05-25