Carl-Axel Beijbom barstol

Carl-Axel Beijbom barstol
Carl-Axel Beijbom barstol
Carl-Axel Beijbom barstol
Carl-Axel Beijbom barstol
Carl-Axel Beijbom barstol
Carl-Axel Beijbom barstol
Carl-Axel Beijbom barstol
Carl-Axel Beijbom barstol
Carl-Axel Beijbom barstol
Carl-Axel Beijbom barstol
Carl-Axel Beijbom barstol
Carl-Axel Beijbom barstol
Carl-Axel Beijbom barstol
Carl-Axel Beijbom barstol

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

CARL-AXEL BEIJBOM (1909-1971) Barstol, signerad samt daterad 1969 i tusch, betsad alm, höjd ca 83 cm

Smärre slitage

775821

2020-05-25