Klubbat för:
1 600 SEK
Schätzwert
3 000 SEK
Beschreibung
PHILIPPE STARCK, "Top Top", bord, MDF polyester lacquered, för Kartell, höjd 73, 160x80 cm
Zustandsbeschreibung
Slitage, repor
775831
2020-05-25
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner