Kartell matbord

Kartell matbord
Kartell matbord
Kartell matbord
Kartell matbord
Kartell matbord
Kartell matbord
Kartell matbord
Kartell matbord

Klubbat för:

1 600 SEK

Schätzwert

3 000 SEK

Beschreibung

PHILIPPE STARCK, "Top Top", bord, MDF polyester lacquered, för Kartell, höjd 73, 160x80 cm

Zustandsbeschreibung

Slitage, repor

775831

2020-05-25