Andreas Wargenbrant bulldog

Andreas Wargenbrant bulldog
Andreas Wargenbrant bulldog

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ANDREAS WARGENBRANT (född 1967): bulldog, skulptur, grönpatinerad brons, signerad och numrerad W 30/99 på bricka, höjd ca 29 cm.

775835

2020-05-24