Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
ANDREAS WARGENBRANT (född 1967): bulldog, skulptur, grönpatinerad brons, signerad och numrerad W 30/99 på bricka, höjd ca 29 cm.
775835
2020-05-24
Gör en kostnadsfri värdering här