Alvar Aalto bord Artek

Alvar Aalto bord Artek
Alvar Aalto bord Artek

Klubbat för:

3 200 SEK

2 000 SEK

ALVAR AALTO, bord, Artek, bordsskivan i askfaner, L-benen i lackad björk, brännmärkt, längd 150 cm, bredd 75 cm, höjd 71 cm.

Bruksslitage, skiva med märken

775846

2020-05-24