Klubbat för:
3 200 SEK
2 000 SEK
ALVAR AALTO, bord, Artek, bordsskivan i askfaner, L-benen i lackad björk, brännmärkt, längd 150 cm, bredd 75 cm, höjd 71 cm.
Bruksslitage, skiva med märken
775846
2020-05-24