Jan Naliwajko

Jan Naliwajko
Jan Naliwajko
Jan Naliwajko
Jan Naliwajko

Klubbat för:

500 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

JAN NALIWAJKO (1939-2017): Komposition, olja/blandteknik på papper, signerad J Naliwajko, daterad 67, ca 42x42 cm

Kuntoraportti

Ej examinerad ur ram

775874

Päivämäärä:

2020-05-24