Jan Naliwajko
Klubbat för:
500 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
JAN NALIWAJKO (1939-2017): Komposition, olja/blandteknik på papper, signerad J Naliwajko, daterad 67, ca 42x42 cm
Kuntoraportti
Ej examinerad ur ram
775874
Päivämäärä:
2020-05-24