Lennart Jirlow

Lennart Jirlow
Lennart Jirlow
Lennart Jirlow
Lennart Jirlow
Lennart Jirlow
Lennart Jirlow

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LENNART JIRLOW (1936-2020): Cirkusdirektören, signerad L. Jirlow, ea, handkolorerad, färglitografi, ca 28,5x38,5 cm

PROVENIENS:
Författaren Karl Haskel,1935-2019

Ingår i auktionen Karl Haskels samling

Läs mer

775877

2020-06-14