Johannes Herman Brandt oljemålning

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

JOHANNES HERMAN BRANDT (1850-1926): Pojke i grönska, signerad och daterad J H Brandt -1885, olja på duk uppfodrad på pannå, 21x31 cm

Med dedikation

775878

2020-05-25