Skulptur

Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SKULPTUR / FONTÄNDEKORATION, 1900-tal, patinerad brons, i form av groda, höjd 17, 40x30 cm

Bruksslitage

775883

2020-05-25