Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SPEGEL, 1800-talets första del, delat glas, förgyllt trä, pelare med dekor av fascesstav, krön med dekorelement föreställande solfjäder, höjd 144, bredd 73 cm
Bruksslitage
775889
2020-05-26
Gör en kostnadsfri värdering här