Folke Eriksson akvarell

Folke Eriksson akvarell
Folke Eriksson akvarell
Folke Eriksson akvarell
Folke Eriksson akvarell

Klubbat för:

700 SEK

Arviointi

1 200 SEK

Kuvaus

FOLKE ERIKSSON (1913-1992), nakenstudie, akvarell på papper, signerad och daterat F. Eriksson - 32, bildmått ca 35x23,5

Kuntoraportti

Åldersrealaterat slitage, papper gulnat, Ej examinerad ur ram

775914

Päivämäärä:

2020-05-25