Marianne Ågren "Ostindiskt"

Marianne Ågren
Marianne Ågren
Marianne Ågren
Marianne Ågren

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

MARIANNE ÅGREN (Född 1941): "Ostindiskt", olja på duk, signerad Marianne Ågren, oramad, ca 100x87 cm

Ingår i temaauktionen: Marianne Ågrens sommarmotiv

775917

2020-05-31