Philip von Schantz oljemålning
Klubbat för:
23 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
PHILIP VON SCHANTZ (1928-1998), Plommon, monogramsignerad och daterad PvS -97, olja på duk, ca 24,5x19,5 cm
PROVENIENS:
Författaren Karl Haskel,1935-2019
Ingår i auktionen Karl Haskels samling
Läs mer
775926
2020-06-14