Philip von Schantz oljemålning

Klubbat för:

23 000 SEK

Utropspris

20 000 SEK

PHILIP VON SCHANTZ (1928-1998), Plommon, monogramsignerad och daterad PvS -97, olja på duk, ca 24,5x19,5 cm

PROVENIENS:
Författaren Karl Haskel,1935-2019

Ingår i auktionen Karl Haskels samling

Läs mer

775926

2020-06-14