Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SKULPTURER, 2 st, 1900-tal, brons, bl.a föreställande Merkurius, höjd inkl. socklar i marmor/alabaster ca 25 cm
Socklar med nagg
775928
2020-05-25
Gör en kostnadsfri värdering här