Skulpturer 2 st 1900-tal

Skulpturer 2 st 1900-tal
Skulpturer 2 st 1900-tal
Skulpturer 2 st 1900-tal
Skulpturer 2 st 1900-tal
Skulpturer 2 st 1900-tal
Skulpturer 2 st 1900-tal
Skulpturer 2 st 1900-tal
Skulpturer 2 st 1900-tal
Skulpturer 2 st 1900-tal
Skulpturer 2 st 1900-tal

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKULPTURER, 2 st, 1900-tal, brons, bl.a föreställande Merkurius, höjd inkl. socklar i marmor/alabaster ca 25 cm

Socklar med nagg

775928

2020-05-25