Marianne Ågren Sommarlandskap med trappa

Klubbat för:

16 500 SEK

Schätzwert

7 000 SEK

Beschreibung

MARIANNE ÅGREN (Född 1941): Sommarlandskap med trappa, olja på duk, signerad Marianne Ågren, oramad, ca 102x121 cm

Ingår i temaauktionen: Marianne Ågrens sommarmotiv

Zustandsbeschreibung

775936

2020-05-31