Klubbat för:
16 500 SEK
Schätzwert
7 000 SEK
Beschreibung
MARIANNE ÅGREN (Född 1941): Sommarlandskap med trappa, olja på duk, signerad Marianne Ågren, oramad, ca 102x121 cm
Ingår i temaauktionen: Marianne Ågrens sommarmotiv
Zustandsbeschreibung
775936
2020-05-31
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner