Peter Dahl Fredmans epistel nr 6

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

PETER DAHL (1934-2019): Fredmans epistel nr 6, signerad Peter Dahl, färglitografi, bildmått ca 42x30 cm

Ej examinerad ur ram

775949

2020-05-25