Marianne Ågren Porträtt av kvinna med röd klänning

Klubbat för:

1 000 SEK

2 000 SEK

MARIANNE ÅGREN (Född 1941): Porträtt av kvinna med röd klänning, olja på duk, signerad Marianne Ågren, oramad, ca 44x39 cm

Ingår i temaauktionen: Marianne Ågrens sommarmotiv

775951

2020-05-31