Klubbat för:
1 000 SEK
2 000 SEK
MARIANNE ÅGREN (Född 1941): Porträtt av kvinna med röd klänning, olja på duk, signerad Marianne Ågren, oramad, ca 44x39 cm
Ingår i temaauktionen: Marianne Ågrens sommarmotiv
775951
2020-05-31