Väggpendyl

Väggpendyl
Väggpendyl
Väggpendyl
Väggpendyl
Väggpendyl
Väggpendyl
Väggpendyl
Väggpendyl

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VÄGGPENDYL, rokokostil, 1900-tal, förgyllt trä, märkt E.B. Bergius 190, no 17, pendel och lod medföljer

Ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen, nyckel saknas

775968

2020-05-27