Väggspegel empirestil

Väggspegel empirestil
Väggspegel empirestil
Väggspegel empirestil
Väggspegel empirestil
Väggspegel empirestil
Väggspegel empirestil

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SPEGEL, 1900-talets början, empirestil, stomme i mahogny, svarvad samt snidad dekori, mått ca 53x37 cm

Bruks- och ådersrelaterat slitage, s

775971

2020-05-26