Klubbat för:
440 EUR
Utropspris
300 EUR
ARNE JACOBSEN, skrivbordsstol, "Sjuan", Fritz Hansen, Danmark, 2000-tal, svartlackerad sits och rygg, snurrbar, hjul av svart plast, sitthöjd ca 50, höjd 90 cm.
Slitage, märken, repor
775994
2020-05-31
Gör en kostnadsfri värdering här