Swivel chair av Arne Jacobsen

Swivel chair av Arne Jacobsen
Swivel chair av Arne Jacobsen
Swivel chair av Arne Jacobsen
Swivel chair av Arne Jacobsen
Swivel chair av Arne Jacobsen
Swivel chair av Arne Jacobsen
Swivel chair av Arne Jacobsen
Swivel chair av Arne Jacobsen
Swivel chair av Arne Jacobsen
Swivel chair av Arne Jacobsen

Klubbat för:

440 EUR

Utropspris

300 EUR

ARNE JACOBSEN, skrivbordsstol, "Sjuan", Fritz Hansen, Danmark, 2000-tal, svartlackerad sits och rygg, snurrbar, hjul av svart plast, sitthöjd ca 50, höjd 90 cm.

Slitage, märken, repor

775994

2020-05-31