Itsu vägglampa modell EY 56/

Itsu vägglampa modell EY 56/
Itsu vägglampa modell EY 56/
Itsu vägglampa modell EY 56/
Itsu vägglampa modell EY 56/
Itsu vägglampa modell EY 56/
Itsu vägglampa modell EY 56/
Itsu vägglampa modell EY 56/
Itsu vägglampa modell EY 56/
Itsu vägglampa modell EY 56/
Itsu vägglampa modell EY 56/

Klubbat för:

460 EUR

400 EUR

VÄGGLAMPA, modell EY 56/2, Itsu 1960-tal, lackerad mässing, justerbara perforerade skärmar, bredd 30 cm, djup 30 cm

Ej funktionstestad, ställvis slitage.

776002

2020-05-31