Bordsuppsats

Bordsuppsats
Bordsuppsats
Bordsuppsats
Bordsuppsats
Bordsuppsats
Bordsuppsats

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORDSUPPSATS, jugend, tidigt 1900-tal, nickel och glas, höjd ca 50 cm

Ett nagg, slitage

776005

2020-05-25