Erik Ortvad

Erik Ortvad
Erik Ortvad
Erik Ortvad
Erik Ortvad
Erik Ortvad
Erik Ortvad

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ERIK ORTVAD (1917-2008): Motiv av byggnader, signerad och daterad 77, numrerad 286/300, litografier, motivmått 34x58 cm

776007

2020-05-27