Sidobord
2020-05-25
776008
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
SIDOBORD, 1950/60-tal, benställning i mässing, skiva och fotkulor i teak, höjd ca 43, diameter 39 cm
Slitage