Nils Ove Olson oljemålning

Nils Ove Olson oljemålning
Nils Ove Olson oljemålning
Nils Ove Olson oljemålning
Nils Ove Olson oljemålning
Nils Ove Olson oljemålning
Nils Ove Olson oljemålning

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

NILS OVE OLSON (1903-1975): ´Den blå timmen´, signerad och daterad Olson -6, olja på dukpannå, ca 26 x 34 cm, verso vykort från Ove Olson avsänt från Paris

776013

2020-05-25